رفتن به محتوای اصلی

روند کامل خط تولید شیرآلات آرتین

پروسه تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی آرتین دارای پنج مرحله اصلی می‌باشد. این مراحل به ترتیب ریخته گری، ماشین کاری، پرداخت کاری، آبکاری و مونتاژ هستند. در شیرآلات بهداشتی آرتین، مهندسین شرکت، کیفیت محصولات را در تمامی مراحل تولید کنترل کرده و تست‌های لازم را بر روی آنها انجام می‌دهند تا محصول نهایی عاری از هرگونه عیب و نقص باشد.

انتخاب شیرآلات آرتین به عنوان تولید کننده‌ی برتر

از افتخارات شرکت آرتین می‌توان به انتخاب مجموعه آرتین به عنوان تولیدکننده‌ی نمونه از طرف شبکه‌ی ملی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد. گروه تولیدی پارس مهدی در سال ۱۳۷۶ پا به عرصه صنعت تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان نهاد و با سرمایه بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی فعالیت خود را آغاز نمود، با تأسیس شرکت پارس برنزریزان و با نام تجاری آرتین، تولید شیرآلات اهرمی، کلاسیک و قطعات وابسته برای مصرف داخلی و صادرات به بازارهای جهانی گسترش یافت. شیرآلات آرتین با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و متعهد، استفاده از تکنولوژی روز اروپا، نیازسنجی مصرف‌کنندگان و با هدف کیفیت برتر، بهینه‌سازی مصرف انرژی و رضایت‌مندی مشتری به آینده‌ای بهتر می‌اندیشد.

جشنواره پرواز شیرآلات آرتین

شرکت شیرآلات آرتین به پاس تکریم از بازدید کنندگان محترم از غرفه شیرآلات آرتین در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان اقدام به برگزاری جشنواره عکاسی از ویترین ورودی غرفه نمود. بر این اساس مقرر گردید سه نفر اولی که عکس آن‌ها بیشترین لایک را در فضای مجازی اینستاگرام گرفت، برنده‌ی جشنواره پرواز و به عنوان جایزه بلیط پرواز با هواپیمای شخصی از شرکت آرتین به برندگان اهدا شود. همچنین یک نفر هم به تشخیص شرکت به قید قرعه به برندگان اضافه شد. شرکت شیرآلات آرتین از تمامی شرکت کنندگان کمال تشکر را داشته و مفتخر است که با استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان گرامی روبه رو شد.

شیرآلات آرتین در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ایران از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری بود. شرکت شیرآلات آرتین نیز در این نمایشگاه حضور داشت. ۳۱ کشور خارجی در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان حضور داشتند و تعدادی از کشورهای عربی از جمله قطر، امارات و عمان نیز حضور داشتند. اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلیس، کانادا، اتریش، اوکراین، بلژیک، پرتقال، تایوان، دانمارک و روسیه کشورهای شرکت کننده بودند که حضورشان قطعی بود. در مجموع حدود ۱۲۷۸ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه حضور داشتند.

برگشت به بالا